Rozkład jazdy Owsiaka


azx. seekin a purpose

Temat: ZMIANY W ROZKŁADZIE JAZDY
" />ZMIEŃCIE TEN ROZKŁAD JAZDY NA TAKI KTÓRY BĘDZIE BARDZIEJ PRZYJAZNY CHCĄCYM DOJECHAĆ DO PRACY I INNYM PODRÓZNYM!!! NABIJACIE TYLKO NIEPOTRZEBNIE KASĘ OWSIAKOWI, KTÓRY TYLKO RĘCE ZACIERA I CIESZY SIĘ ŻE TYLE OSÓB TERAZ JEŻDZI OWSIAKAMI. W OWSIAKACH TERAZ JEST TŁOK I CIASNO, A JA NIE MAM CZY INNYM DOJECHAC DO PRACY. W OWSIAKACH ŚMIEJĄ SIĘ I MÓWIĄ, ŻE TO POCZĄTEK KOŃCA PKS. WIĘC ZRÓBCIE COS Z TYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Źródło: pks-starogard.pl/forum/viewtopic.php?t=42Temat: [WOŚP] Finał regionalny Wielkiej Orkiestry
17-ty lot WOŚP-u w Katowicach
WOŚP po raz 17 w Katowicach [Rozkład jazdy]


XVII Finał rozbrzmi również i w Katowicach. 11 stycznia pod Spodkiem zbiorą się tysiące ludzi. Głównym punktem programu mają być aukcje charytatywne.
„W zdrowym ciele – zdrowy duch”. To hasło towarzyszyć będzie kolejnemu, siedemnastemu już Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak mówi Jurek Owsiak: „17 lat grania Fundacji, to 17 lat czystych zasad, jasnych rozliczeń i wspaniałych efektów”. Przez blisko dwie dekady potężne, i wciąż powiększające się, grono wolontariuszy, działających przy Fundacji, zaangażowanych w pomoc najmłodszym dało przykład całemu światu, że bezinteresowność i dobroczynność nie są cechami zapomnianymi.

Zebrane podczas dorocznych kwest pieniądze umożliwiły nie tylko zaopatrzenie kilkuset placówek służby zdrowia w nowoczesny sprzęt medyczny, ale też uruchomienie czterech programów medycznych związanych z zapobieganiem i leczeniem retinopatii u wcześniaków, nieinwazyjnym wspomaganiem oddychania u noworodków, leczeniem pompami insulinowymi, badaniami przesiewowymi słuchu u noworodków i dzieci starszych. Dużym zainteresowaniem cieszy się też program edukacyjny „Ratujemy i uczymy ratować”, dzięki któremu nauczyciele najmłodszych klas szkoły podstawowej mają okazję pod fachowym okiem przejść szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy, a następnie podstawowe informacje w tym temacie przekazać swoim wychowankom.

Podczas XVII Finału Orkiestry będzie prowadzona szeroka kampania społeczna na temat wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci, co - jak twierdzą lekarze - ma niezwykle istotne znaczenie, nie raz decyduje bowiem o życiu człowieka. Dlatego też w zamyśle Fundacji jest założenie na terenie kraju ośrodków wyposażonych w odpowiedni sprzęt służący wczesnej diagnostyce, do których dostęp dla każdego dziecka nie powinien stwarzać problemów. Środki zebrane podczas Finału przeznaczone zostaną również na dziecięce hospicja.


Wiele miast co roku angażuje się w organizację na swoim obszarze kolejnych finałów Orkiestry. XVII Finał rozbrzmi również i w Katowicach. Organizatorzy mają nadzieję, że 11 stycznia plac przed Spodkiem zapełni się ludźmi dobrej woli, którzy z serca podejmą się licytacji m.in. złotego serduszka, koszulki reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn, piłki z autografami reprezentacji Polski w piłce nożnej czy rękawic Damiana Jonaka – mistrza świata WBC.

Szczegóły programu:

12:30 - rozpoczęcie imprezy 12:35 - występ zespołu L'STADT 13:10 - występ zespołu UNDERGROUND 14:00 - występ zespołu AKURAT 15:30 - występ zespołu SUMPTUASTIC 17:00 - występ zespołu LOMBARD 18:30 - występ zespołu ŁZY 20:00 - światełko do nieba 20:10 - pokaz sztucznych ogni 20:30 - występ zespołu THOMAS 21:45 - zakończenie imprezyhttp://www.mmsilesia.pl/3892/2009/1/6/w ... anged=true
Źródło: forum.gkw24.pl/viewtopic.php?t=684