Rozklad jazdy Biala Podlaska


azx. seekin a purpose

Temat: Weltawa 4-10.02 z pominieciem Pilawy ale ktoredy?
W artykule <gmd60e$dn@inews.gazeta.pl
Ostry napisał(a):


Witam!
Za informacja na stronie IC.Czy ktos moze wie ktoredy dokladnie jedzie w ww.
terminie!Pozdrawiam!


A prosze:
#v+
W związku z brakiem zgody Kolei BC na zmianę rozkładu jazdy poc. 41012
VLTAVA, w dniach 3.II - 10.II. 2009r. IDDER1B Warszawa (zam. na
terenie IZ Katowice 4 - 139- Tychy 11) toru nr 1 szlaku
Tychy - Pszczyna w dniach 2 .02.2009r w godz. 7.00 do dnia 10.02.2009
godz. 23.59  ww pociąg kursuje drogą okrężną przez Grodzisk Maz.,
Warszawę Centralną, Mińsk Maz, Siedlce w odstępastwie  od telegramu
IDDER1 - 87/09 wg rozkładu jazdy:
Poc. MMPE 41012/3, MMPEi 22 (209/22) rel. Praha - Moskwa, KWR-166145,
kursuje codziennie; kursuje w zamk.: 3.II-10.II ; Grodzisk Mazowiecki
8:56; Pruszków 9:03,5; Józefinów 9:06; Warszawa Włochy 9:09; Warszawa
Zachodnia 9:13,5; Warszawa Centralna 9:18; Warszawa Wschodnia 9:25/9:30
pt; Warszawa Podskarbińska 9:33,5; Warszawa Antoninów 9:36,5; Warszawa
Rembertów 9:40; Sulejówek Miłosna 9:52; Mińsk Mazowiecki R4 10:04;
Mińsk Mazowiecki 10:06; Mienia 10:12; Mrozy 10:17,5; Kotuń 10:27,5;
Siedlce 10:37; Doły 10:41; Dziewule 10:48; Trzaskoniec 10:55;
Łuków 10:58/11:00 pt; Szaniawy 11:13; Międzyrzec Podlaski 11:32;
Sokule 11:40; Biała Podlaska 11:49/11:51 pt;
Biała Podlaska Rozrz 11:56; Chotyłów 12:11; Magdalenka 12:22;
Małaszewicze PŁD 12:25; Małaszewicze 12:28; Terespol 12:40/13:18;
dalej bz; Brest Zapadnyj 14:01; Brest Centralny przyjazd 14:03.
#v-

Zdravim!


Źródło: topranking.pl/1570/weltawa,4,10,02,z,pominieciem,pilawy,ale,ktoredy.php


Temat: Zmiany predkosci od nowego rozkladu 2001/2002


Michal Jankowski wrote:
| Tak, tak, Terespol ograniczaja!

Nie zartuj. Niby kiedy tam bylo 140? Pierwsze slysze.


Michal, to jest prawda. Zreszta formalnie nadal jest 140 od Minska
Maz.(42,6) do Kotunia (77,5) i od Siedlec (94,2) do Lukowa (118,3). A
jeszcze pare lat temu taka predkosc obowiazywala az do Bialej
Podlaskiej.
W sluzbowym rozkladzie jazdy 1988 roku pociagi pospieszne mialy na tej
linii predkosc maksymalna 125 km/h (obsluga EU07).

A M


Źródło: topranking.pl/1573/zmiany,predkosci,od,nowego,rozkladu,2001,2002.php


Temat: Zmiany predkosci od nowego rozkladu 2001/2002


Andrzej Massel <mas@pg.gda.plwrites:
Michal, to jest prawda. Zreszta formalnie nadal jest 140 od Minska
Maz.(42,6) do Kotunia (77,5) i od Siedlec (94,2) do Lukowa (118,3). A
jeszcze pare lat temu taka predkosc obowiazywala az do Bialej
Podlaskiej.


Niesamowite. Jakos nigdy nikt tu o tym nie pisal - nawet przy watkach
o liniach 120 tylko kawalki linii lubelskiej byly omawiane, a to
nie. Czlowiek sie uczy cale zycie.


W sluzbowym rozkladzie jazdy 1988 roku pociagi pospieszne mialy na tej
linii predkosc maksymalna 125 km/h (obsluga EU07).


W 1988? Tylko? A potem juz w nastepnych wszystkich latach 120? Ma to
jakis sensowna przyczyne? Bo, ze nie wiecej niz 125, to, jak rozumiem,
z braku taboru...

   MJ


Źródło: topranking.pl/1573/zmiany,predkosci,od,nowego,rozkladu,2001,2002.php


Temat: Kolej wznowi połączenia dalekobieżne
Zebrali my wi c prawie 300 podpis w pod


wnioskiem o przywr cenie tych po cze oraz umo liwienie zatrzymywania
si na naszej stacji poci gu mi dzynarodowego.


Głupota.
A międzynarodowy pociąg pospieszny z Warszawy Zachodniej do
Terespola / Mińska Pass. / Moskwy / Sankt Petersburga to niby gdzie
się zatrzymuje? W Misiach?
A Polonez z wagonami do  Moskwy to też w Białej Podlaskiej się nie
zatrzymuje?


Nowy rozk ad jazdy przewiduje, e w Bia ej Podlaskiej b dzie si
zatrzymywa poci g "Vltava" relacji Moskwa-Praga-Moskwa.


Czy w przyszłym rozkładzie wagon w komunikacji krajowej zostanie w
"Vltavie"? Bo bez tego wagonu potrzeba postoju w Białej Podl. jest
bardzo dyskusyjna, jednak może znajdzie się kilka osób miesięcznie
jadących z Katowic do Białej, jeżeli ten wagon będzie kursował nadal.
Swoją drogą, jeżeli Vltava zatzryma się w Białej Podlaskiej to, jeżeli
w przyszłym rozkładzie zostanie wagon 2 klasy w pociągu Moskva
Express, to dlaczego nie miałby się zatrzymywać w Siedlcach? Brak jest
jakiegokolwiek połączenia nocnego Siedlec z Warszawą, a na pewno
zawsze znalazłyby się osoby jadące, szczególnie z Warszawy do Siedlec
około północy.

Pozdrawiam


Źródło: topranking.pl/1573/kolej,wznowi,polaczenia,dalekobiezne.php


Temat: Zajezdni nr 7/2005 (10) mam juz w sprzedaży
Witaj,
Jestem zainteresowany kupnem pozycji:


- Sieciowy Rozkład Jazdy Kolei Wąskotorowych i Prywatnych na sezon 2005
w cenie 5 pln (wysyłka 7 pln);
- Dodatek do służbowego rozkladu jazdy Kolei Dojazdowych (Mreckiej KD i
Warszawa Most - Karczew) z lat 1951-1952 w cenie 5 pln (wysyka 7 pln);
- Służbowy Rozkład jazdy Kwidzyńskiej KD ważny od 28.05.1978 r. w cenie
5 pln (wysyka 7 pln);
- Służbowy Rozkład jazdy Gdańskiej KD ważny od 31.05.1987 r. w cenie 10
pln (wysyka 12 pln);
- Służbowy Rozkład jazdy Ełckiej i Myszynieckiej KD ważny od 28.05.1972
r. w cenie 10 pln (wysyka 12 pln);
- Służbowy Rozkład jazdy Białej Podlaskiej KD ważny od 17.05.1962 r. w
cenie 10 pln (wysyka 12 pln);


Czy mógłbyś zaproponowac jakiś sposób finalizacji? (w grę wchodzi wysyłka).
Przy okazji - cóż to "z biegiem szyn"?

Pozdrawiam z Łodzi,
Kasper Fiszer


Źródło: topranking.pl/1726/zajezdni,nr,7,2005,10,mam,juz,w,sprzedazy.php


Temat: rozkład jazdy PKP Lublin 2006
rozkład jazdy PKP Lublin 2006
to projekt rozkładu PKP Lublin na rok 2006

Biała Podlaska 14.35
Bydgoszcz 8.20p 16.20pb
Chełm 6.25 7.30g 8.05h 13.50 14.40d 15.20 15.50d 16.55 18.55 19.45
Dęblin 5.45d 6.27 7.53 15.35
Gdynia 8.20p
Hel 22.55ph
Jelenia Góra 22.05ph
Katowice 5.35p 17.10p
Kijów 0.35p 9.11p
Kołobrzeg 21.15ph
Kostrzyn 10.10p
Kraków 5.35p 17.10p
Kutno 6.20
Przemyśl 10.20p 18.05p
Rzeczyca 18.57
Rzeszów 6.30ph
Szczecin 22.55p7
Świnoujście 20.10ph
Warszawa 2.55p 5.20pd 12.20pe 14.20p 18.10p7 19.05p
Wrocław 13.05p 22.05p
Zamość 10.18p 17.55p

p = pospieszny
d - kursuje w dni robocze
e - nie kursuje w niedziele
b - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
h - kursuje w wakacje
g - nie kursuje w wakacje
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,628,31308503,31308503,rozklad_jazdy_PKP_Lublin_2006.html


Temat: serdecznie zapraszam do podrozowania PKP
serdecznie zapraszam do podrozowania PKP
Po dzisiejszych wydarzeniach serdecznie zapraszam do podrozowania PKP

Jako bonus dolaczam mój projekt rozkładu jazdy dla dworca PKP w
Lublinie na rok 2010/2011

PKP LUBLIN 2010/2011

kierunek [czas.jazdy] przez godziny odjazdów

Biała-Podlaska [2.40] Dęblin Łuków 7.20IR 9.20IR 12.20IR 14.20IR
16.20IR 18.20IR
Białystok [5.30] Siedlce 6.20IR 11.20IR 15.20IR
Bydgoszcz [6.30] Warszawa 6.15p 10.15p 16.15p
Chełm [1.10] Rejowiec 5.15IR 7.15IR 9.15IR 11.15IR 13.15IR 17.15IR
19.15IR 21.15IR 23.15IR
Dorohusk [1.50] Chełm 15.15IR
Łódź [5.00] Radom 5.30IR 11.30IR 16.30IR
Łuków [2.00] Dęblin 20.20IR
Przemyśl [4.00] Rozwadów 10.00p 18.00p
Rzeszów [3.30] Tarnobrzeg 6.00IR 8.00IR 12.00IR 14.00IR 16.00IR
Siedlce [2.30] Dęblin Łuków 17.20IR
Świdnik-Lotnisko [0.30] Świdnik 5.45IR 6.45IR 7.45IR 8.45IR 9.45IR
10.45IR 11.45IR 12.45IR 13.45IR 14.45IR 15.45IR 16.45IR 17.45IR
18.45IR 19.45IR 20.45IR 21.45IR 22.45IR
Warszawa [2.45] Dęblin 8.15IR 12.15IR 14.15IR 18.15p
Zamośc [2.10] Rejowiec 6.15IR 8.15IR 10.15IR 12.15IR 14.15IR 16.15IR
18.15IR 20.15IR 22.15IR

p - pospieszny
IR - InterRegio

64 pociagi z Lublina dziennie w kazdym pociagu maszynista w kazdym
maszyniscie 3 promile razem 202 promile dziennie

brawo PKP

Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,628,101504536,101504536,serdecznie_zapraszam_do_podrozowania_PKP.html


Temat: Awantura o MPK
powiedz mi jeszcze po kiego czorta opracowywać rozkład jazdy dla całego
województwa na podstawie badania potoków pasażerskich? TO jest bez sensu, tylko
dodatkowa biurokracja. Busiarze nie są głupi i wiedzą że jeździ się tam gdzie
ludzie chcą jeździć bez żadnych durnych badań. Inna sprawa że urzędnicy nie
zawsze pozwalają.

Dzięki busiarzom mamy niższe ceny i większą ilość połączeń. Dla przykładu - w
Wielkopolsce np. z Poznania do Kalisza jest 10 czy 15 połączeń autobusowych
dziennie. U nas z Lublina do Białej Podlaskiej - 50 dziennie.

przecież u nas ludzie by się wściekli gdyby z Lublina do BP było tylko 10
połączeń na dzień. A Wielkopolska jakoś z tym musi żyć :-)

Albo weź trasę Lublin - Rzeszów - 25 połączeń autobusowych dziennie plus 1
pociąg. A Poznań - Łódź - 10 połączeń autobusowych plus 1 pociąg.


Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,62,32444566,32444566,Awantura_o_MPK.html


Temat: nowy rozkład jazdy PKP
nowy rozkład jazdy PKP
oto nowy rozkład jazdy PKP z Lublina będzie obowiązywał od następnej
niedzieli :



Biała Podlaska 14.35
Bydgoszcz 8.20p 16.20p
Chełm 5.19d 6.25 7.30pe 8.05h 8.40 11.50 13.50 14.40d 15.20 15.50d 16.55
18.06d 18.55 19.45 22.20
Dęblin 5.45d 6.27 7.53 9.35 10.55d 13.35d 15.35 19.35
Gdynia 7.37exh
Hel 22.55ph
Jelenia Góra 22.20ph
Katowice 5.35p 17.10p
Kijów 0.35p 9.11p
KOłobrzeg 21.15ph
Kraków 5.35p 17.10p
Kostrzyn 10.10p
Kutno 6.20p
Przemyśl 10.20p 18.05p
Rzeczyca 14.50b 18.40
Rzeszów 0.45p 6.30ph
Stalowa Wola Południowa 5.30 8.23d 12.10 15.45 19.50
Szczecin 7.45t 22.55+
Świnoujście 20.10ph
Terespol 17.40
Warszawa 2.55p 5.20pd 12.20pe 14.20p 18.10p+ 19.05p
Wrocław 13.05p 22.20p
Zamość 10.18pe 17.55p

p - pospieszny
b- nie kursuje w soboty
d - kursuje tylko w dni robocze
ex - ekspres
t - tanie linie kolejowe
e - nie kursuje w wakacje
h - kursuje tylko w wakacje
+ - kursuje tylko w niedziele

część pociągów może być zawieszona od marca 2006 jeżeli samorząd nie da
dotacji. Dotyczy to pociągów głównie do Dęblina, Chełma i Kraśnika.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,62,32895360,32895360,nowy_rozklad_jazdy_PKP.html


Temat: Początek końca Aronowego busiarstwa !!!!!! :)
weź sobie trasę powiedzmy Poznań - Kalisz. Masz tam 2 pociągi dziennie i 15
połączeń PKS. U nas na trasie Lublin - Biała Podlaska są 2 pociągi dziennie, 20
PKSów i 30 busów. I gdzie jest lepsze połączenie?

Hrabia oczywiście powie, że w Wielkopolsce. Ale większość pasażerów woli żeby
było jak najwięcej połączeń, bo nie muszą zapamiętywać rozkładu jazdy, tylko
wiadomo że kiedy by nie poszli na dworzec to coś się trafi.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,628,48922596,48922596,Poczatek_konca_Aronowego_busiarstwa_.html


Temat: PKP Siedlce
PKP Siedlce - cokolwiek wiadomo
www.radiopodlasie.pl/index.php?show_info=46&news_cat=1
Nowy rozkład jazdy PKP
[2003-12-16 14:41:51]
Od 14 grudnia obowiązuje nowy rozkład jazdy pociągów. Jak poinformowała w
wywiadzie dla Katolickiego Radia Podlasie Elżbieta Nydzińska-Janowska z-ca
Dyrektora ds. Handlu w Mazowieckim Zakładzie Przewozów Regionalnych PKP-
wszelkie wprowadzone w naszym regionie zmiany spełniają oczekiwania klientów
czyli osób podróżujących koleją.

W zakresie kursowania pociągów dalekobieżnych w naszym regionie zmianie ulegają
godziny kursowania pociągów Hajnówka i Podlasie. Pociąg relacji Hajnówka –
Warszawa z Siedlec wyjeżdża o godzinie 6.18; na dworcu Warszawa Zachodnia jest
o godzinie 8.00. Niewielkie zmiany wprowadzono na linii Siedlce – Czeremcha.
Kolejna zmiana dotyczy pociągu Podlasie jadącego z Terespola, który kursuje
teraz codziennie, odjeżdża zaś o godz. 7.40, a nie jak wcześniej o godz. 9.20.

„To nie jedyna zmiana w kursowaniu pociągów na trasie z Terespola do Warszawy –
zawieszony został kurs pociągu z Białej Podlaskiej do Siedlec o godz. 13.05.” –
informuje Elżbieta Nydzińska-Janowska, z-ca Dyrektora ds. Handlu w Mazowieckim
Zakładzie Przewozów Regionalnych PKP.

Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,262,9257296,9257296,PKP_Siedlce.html


Temat: W 80 godzin dookola Polski!
Ostatni konkurs RMF oraz rownolegle powstajace pomysly
na objechanie Polski dookola przypomnialy mi o moim starym
niezerealizowanym pomysle. Dawno temu, w czasach
w ktorych realizacja podrozy dookola swiata byla niemozliwa
ze wzgledow wizowo-dewizowo-paszportowych, wpadlem na pomysl
podrozy pociagiem dookola Polski - liniami najbardziej
zblizonymi do granicy.
W tym celu zamowilem nawet Sieciowy Rozklad Jazdy Pociagow -
wtedy byl trudniejszy do zdobycia niz teraz.
Rozklad przyszedl poczta dopiero rok pozniej w czerwcu,
niestety byl to czerwiec 1982 i moglem co najwyzej pobiegac
w 80 sekund dookola zomowca ;-/

To tyle przydlugiego wstepu, a teraz konkurs numer jeden -
czy mozliwe jest objechanie dookola Polski w 80 godzin?
Oczywicscie nie mozna podchodzic zbyt ortodoksyjnie -
trzymanie sie kurczowo wzsystkich przygranicznych linii
daje zerowe rozwiaznie (wiadomo - Hrebenne, Frombork,
petelki na Gornym Slasku).

Totez ustalilem liste miejscowosci, przez ktore nalezy
przejechac i zmiescic sie w trzech dobach i 8miu godzinach.
Linie Chab-NS tez sobie darujemy bo nie wiadomo co z nia.

Krakow
Jaslo
Rzeszow
Przeworsk
Szczebrzeszyn
Lublin
Lukow
Siedlce
Bielsk Podlaski
Bialystok
Elk
Ketrzyn
Olsztyn
Elblag
Gdynia
Slupsk
Koszalin
Kolobrzeg
Nowogard
Szczecin
Kosztrzyn
Rzepin
Zielona Gora
Zary
Jelenia Gora
Walbrzych
Klodzko
Nysa
Kedzierzyn Kozle
Rybnik
Zory
Bielsko-Biala
Zywiec
Sucha Beskidzka

Zasady konkursu - przejechac palcem po rozkladzie
przez te miejscowosci w ciagu max 80 godzin zaczynajac
i konczac na dowolnej ale tej samej stacji.

Jesli sie komus uda, to moze przejdziemy do drugiego etapu :)

Pozdrawiam,
MC


Źródło: topranking.pl/1567/w,80,godzin,dookola,polski.php